ویزای دبی

لطفا نوع ویزا خود را انتخاب کنید

انواع ویزای دبی
برای سفر به دبی، بر اساس هدفی که دارید، باید برای ویزای ویژه‌ای اقدام کنید. مدت زمان اعتبار ویزاها نیز بر اساس هدف سفر متغیر است:

ویزای توریستی دبی
ویزای کار دبی
ویزای ترانزیت دبی
ویزای تحصیلی دبی

 

مراحل اخذ ویزای دبی
برای اخذ ویزای این کشور، در هرکدام از موارد گفته ‌شده، لازم است تا یک شخص، سازمان یا شرکتی در دبی، ضمات متقاضی را به عهده بگیرد. به این مسئول، «کفیل» گفته می‌شود.

کفیل هر مسافر می‌تواند از نزدیکان او باشد و با پر کردن فرم نسبیت در سفارت، درخواست ویزا کند یا یک رابطه تجاری با متقاضی داشته‌ باشد. در روش دوم، شرکت‌های خصوصی و دولتی می‌توانند بر اساس روابط کاری، برای مسافر خود درخواست ویزا کنند.

ویزاهای توریستی توسط آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها درخواست می‌شوند و به همین علت است که در تمامی آژانس‌های مسافرتی از مسافران یک چک ضمانت گرفته می‌شود.

برای دریافت ویزای دوبی، نیاز به وقت سفارت، مصاحبه و انگشت‌نگاری ندارید و مراحل صدور ویزا از طریق ارائه مدارک به کفیل (آژانس مسافرتی، شرکت و …) صورت می‌گیرد.

 

اخبار و مقالات ویزای دبی

تازه ترین اخبار و مقالات مفید در راستای ویزای و اقامت در کشور های جهان.

Corona condition
تاریخ: 1400/9/16

شرایط دریافت ویزا در دوران کرونا

قطعا شما هم می‌خواهید بدانید که در این شرایط ویزا و کرونا، زمان بازگشایی سفارت‌ها چه تاریخی است و در شرایط کرونا چه بر سر وقت سفارت و یا درخواست ویزای شما خواهد آمد؟

ادامه خواندن
پاسپورت
تاریخ: 1400/9/11

ویزا چیست؟

ویزا یا روادید مجوزی مشروط برای ورود به یک کشور برای اقامتی کوتاه و یا بلند مدت و یا مشخصه ایی که در آن قید میشود است.ویزاها از نظر زمان و تعداد دفعات ورود به میتوانند متفاوت باشند

ادامه خواندن
Visa requirements
تاریخ: 1400/9/11

مدارک مورد نیاز ویزا

لازم به توضیح میباشد که با توجه به درخواست متقاضی هزینه های صندوق سفارت غیر قبل استرداد میباشد . و هزینه های هتل و پرواز با توجه به قوانین هتل ها و پروازها متغییر میباشد

ادامه خواندن

برای بالا بردن اطلاعات در رابطه با قوانین کشور ها همیشه به بلاگ ای ویزا سر بزنید. خواندن وبلاگ

0 نظر:

نظر بدهید

جهت سهولت اطلاع رسانی در زمان پاسخ به شما کاربران عزیز برای ارسال نظر باید به حساب کاربری خود وارد شوید.

اگر هنوز حساب کاربری ندارید میتوانید به سادگی کنید ثبت نام کنید.