درباره ما

اگه میخوای بری سفر...

خرید بلیط، رزرو هتل ، تهیه بیمه و شروع یک سفر خارجی. اما صبر کن برای سفر به برخی از کشورها علاوه بر این سه مورد، نیاز به دریافت ویزا هم داری. با پیشرفت تکنولوژی تهیه سه مورد یاد شده برای شروع سفر  کار سختی نیست اما برای دریافت ویزا، بسته به مقصد مورد نظر ت،  نیاز به  دریافت مشاوره تلفنی و یا حضوری از کارشناسان سفر و تهیه مدارک مورد نیاز مرجع صدور کننده ویزا  رو داری. مدارکی که گاه بارگذاری  چند اسکن و گاه ترجمه مدارک مالی و شغلی می‌باشد.

 

 

 

همسفر تنها نرو...

ما کنارت هستیم و بستری در ای ویزا  فراهم آورده ایم که به راحتی با مراحل و شرایط دریافت ویزا برای کشور مورد نظرت آشنا بشی، از  کارشناسان ما مشورت بگیری و مطمئن‌ترین راه رو برای دریافت ویزا انتخاب کنی.

 

 

 

کمی با ما آشنا شوید

مجموعه دیاکو پرواز پارس از  زمستان سال 1392 کار خودش رو شروع کرد. از همان  ابتدا با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و  ارائه‌ی تورهای اقتصادی با کیفیت به عنوان یکی از شرکت های مسافرتی معتبر شناخته شد. با گذشت زمان و گسترش خدمات و رصد بازار جای خالی خدمات مربوط به ویزا را در بستر آنلاین خالی دید و از این رو با ایجاد سایت ای ویزا زمینه را برای دریافت درخواست ویزا و سایر  خدمات مربوط فراهم آورد.